LOGO LGDPDLW

nowe loga wpr

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

Dbamy o zrównoważony rozwój obszarów wiejskich :-) !

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

piątek, 06 września 2019 09:34

Wybór oferenta na publikację

Napisał

Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" informuje, iż został wybrany oferent, który uzyskał 100 pkt. na wykonanie publikacji:

Drukarnia Laser-Graf

Wojciech Włostowski

Kostrogaj 1, 09-400 Płock 

Dziękujemy za złożenie ofert, wpłynęło 11 ofert na wykonanie publikacji. Wyniki opublikujemy w piątek 6 września 2019 r.

Szanowni Państwo 

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie (opracowanie graficzne, skład i wydruk) publikacji pn. "Dobre Praktyki-projekty dofinansowane w ramach PROW 2014-2020 oraz PO „Rybactwo i Morze”" na podstawie zebranych materiałów. Oferty należy składać zgodnie z zapytaniem dołączonym do tego artykułu do 3 września 2019 r. Publikacja będzie wydana w ramach operacji pn. "Podniesienie kompetencji LGD w zakresie zadań związanych z realizacją Lokalnych Strategii Rozwoju". Umowa nr WPROW-FV/23/2019 z dnia 2019 r. Operacja współfinansowana ze środków schematu II Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020.

 

Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" informuje, że wpłynęła tylko jedna oferta na zapewnienie pobytu podczas dwudniowej konferencji w ramach realizacji projektu pn."Podniesienie kompetencji LGD w zakresie zadań związanych z realizacją Lokalnych Strategii Rozwoju". Operacja współfinansowana ze środków schematu II Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020.

Oferent:

7 Ogrodów Grażyna Kugiel

Łowicz Wałecki 50

Mirosławiec

 

 

Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" zaprasza do złożenia oferty na usługę zapewnienia pobytu z wyżywieniem (zapewnienie również sali konferencyjnej z sprzętem) dla 30 osób. Oferty prosimy składać na załączonym załączniku do oferty do 14 sierpnia 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Konferencja jest jednym z elementów realizowanego projektu pn. „Podniesienie kompetencji LGD w zakresie zadań związanych z realizacją Lokalnych Strategii Rozwoju” jest współfinansowana i realizowana w ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów  Wiejskich na lata 2014-2020.

 

poniedziałek, 10 grudnia 2018 10:19

Informacja o wyborze oferty

Napisał

Biorąc pod uwagę, iż wpłynęła w terminie tylko jedna oferta spełniająca wszystkie warunki składania ofert na wykonanie informatora wędkarskiego, wybrano ofertę:

PHU EKO-MAP Sebastian Bezak

Rzepczyno 4, 78-316 Brzeżno

nowewizytowka

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie (merytoryczne, graficzne, wydruk) informatora wędkarskiego. Oferty należy składać zgodnie z zapytaniem dołączonym do tego artykułu, oferty prosimy składać do 7 grudnia 2018 r. do godz. 12.00 na załączniku nr, wskazanym w ogłoszeniu.

nowewizytowka

Dokonuje sie modyfikacji zapytania ofertowego poprzez dodanie w dniu 30 listopada 2018 r. załącznika z wykazem jezior. Termin składania ofert pozostaje bez zmian.

Zapraszamy do składania ofert na usługę pokazu innowacyjnej mobilnej grillo-wędzarni wraz z serowaniem ryb - organizowanej w ramach projektu współpracy planowanego do realizacji z Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo