LOGO LGDPDLW

nowe loga wpr

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

Dbamy o zrównoważony rozwój obszarów wiejskich :-) !

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

wtorek, 29 października 2013 00:00

Członkowie LGD

Napisał
LP Imię i nazwisko Nazwa reprezentowanej instytucji/  Sektor
organizacji/osoba fizyczna
1 Adrianowska Jadwiga osoba fizyczna  Społeczny
2 Kuropatnicka Agnieszka PUP w Drawsku Pomorskim Publiczny
3 Andziak Adam Pałac Siemczyno Gospodarczy
4 Andziak Bogdan Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie Społeczny
5 Arcimowicz Anna Osoba fizyczna Społeczny
6 Bartczak Janusz Stowarzyszenie Lider Wałecki Społeczny
7 Bartosz Nowicki Gmina Człopa Publiczny (JST)
8   Zakład Rybacki Wałcz Gospodarczy
9. Bartoszuk Piotr OSP Lubiesz Społeczny
10 Błażejewicz Józef LOT Pojezierza Drawskiego Społeczny
11  Małgorzata Dziadek Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim Publiczny
12 Wojciech Wiśniowski Gmina Drawno Publiczny (JST)
13 Chwiłkowski Gerard Moda&Kawa Gospodarczy
14 Cudecka-Harańczyk Zdzisława Chata Toniego Nowe Drawsko Gospodarczy
15 Jacek Kozłowski Powiat Drawski Publiczny (JST)
16 Czerniawski Marcin Spółdzielnia mieszkaniowa lokatorsko-własnościowa "Osiedle Wieszczów" Społeczny
17 Czerwiński Krzysztof Gmina Drawsko Pomorskie Publiczny (JST)
18  Renata Borowczyk Caritas Parafii pw. Św. Wojciecha w Wierzchowie   Społeczny
19 Drabińska Jolanta Osoba fizyczna Społeczny
20 Bryła Aleksandra Przedsiębiorstwo Rybackie Złocieniec  Gospodarczy
21 Dudka Grażyna  osoba fizyczna Społeczny
22 Dzida Anna Stowarzyszenie „Ekokulturka” Społeczny
23 Fiutowski Natan Osoba fizyczna Społeczny
24 Fujarski Grzegorz Osoba fizyczna Społeczny
25 Fujarski Konrad Miody Fujarskich Gospodarczy
26 Krzysztof Kurowski Gmina Kalisz Pomorski Publiczny(JST)
27 Szlońska-Getka Katarzyna Stowarzyszenie TOTU Akademia Twórczych Umiejętności społeczny
28   LOT „Wokół Drawy” Społeczny
29 Guzowski Florian Osoba fizyczna Społeczny
30 Gzubicka Emanuela Osoba fizyczna Społeczny
31 Mikołajczyk Krzysztof Gmina Tuczno Publiczny(JST)
32 Hołubczat Elżbieta osoba fizyczna społeczny
33 Janicki Henryk Gospodarstwo Rybackie Ekofisch Przelewice Gospodarczy
34 Jaworek Piotr Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej Gospodarczy
35 Kamińska Anna UKS „Szkwał” Społeczny
36 Kazimierczyk Katarzyna Osoba fizyczna Społeczny
37 Kazimierczyk Krystyna Osoba fizyczna Społeczny
38 Kilijańska-Kotowicz Irena Osoba fizyczna Społeczny
39 Klem Agnieszka Osoba fizyczna Społeczny
40 Korycka-Kozioł  Anna osoba fizyczna Społeczny
41 Kosowiec Piotr Firma Prod.Usł."Label"  Gospodarczy
42 Kotowicz Bernard Ośrodek Stawowy ,,Mąkowary'' Gospodarczy
43 Kozłowska Małgorzata Gospodarstwo „Ryby Lubie” Gospodarczy
44 Kozłowski Jacek osoba fizyczna społeczny
45 Kozłowski Piotr  Studio Plan Gospodarczy
46 Kraszewski Andrzej Biuro Turystyczne „Gościnna Wieś” Gospodarczy
47 Kubowicz Arkadiusz Osoba fizyczna Społeczny
48 Kuczyńska Monika Stowarzyszenie „Inspiracja” Społeczny
49 Kugiel Grażyna Fundacja „Siedem Ogrodów” Społeczny
50 Kugiel Zdzisław Wynajem Kajaków Gospodarczy
51 Kulicz Bożena Muzeum PGR w Bolegorzynie Społeczny
52 Kuwałek Paweł Stowarzyszenie „Semafor” Społeczny
53 Lewandowski Marek Okręg PZW w Koszalinie Społeczny
54 Maksymowicz Przemysław  Stowarzyszenie Możemy Społeczny
55 Malicki Edward Osoba fizyczna Społeczny
56 Marczuk Andrzej Osoba fizyczna  Społeczny
57 Marczuk Hubert Gospodarstwo Rolne - Hodowla Ryb Gospodarczy
58 Marczuk Karol Obwód Rybacki nr 2 Gospodarczy
59 Matuszewski Jan Gmina Wałcz Publiczny (JST)
60 Matysek Jadwiga Osoba fizyczna Społeczny
61 Mazurkiewicz Artur Gospodarstwo Rolne Gospodarczy
62 Miszewska Beata Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu Publiczny
63 Moczarska-Ryczko Katarzyna „Pasja podróży” Gospodarczy
64 Moder Aldona Osoba fizyczna Społeczny
65 Modrzakowski Leszek Osoba fizyczna Społeczny
66 Szlońska-Getka Katarzyna Gmina Czaplinek Publiczny (JST)
67 Olejnik Bogusław Gospodarstwo Rolne Gopsodarczy
68 Pawlik Piotr Gmina Mirosławiec Publiczny (JST)
69 Piaskowska Aldona Osoba fizyczna społeczny
70 Pietruczuk Mirosław Osoba fizyczna Społeczny
71 Rusiecka Jolanta Jędrkowe Zakole Gospodarczy
72 Janusz Bartczak Fundacja Lider Wałecki Społeczny
73 Smulska Jolanta Złocieniecki Ośrodek Kultury Publiczny
74 Marek Mikulec Gmina Wierzchowo Publiczny (JST)
75 Terechowicz Władysław Osoba fizyczna Społeczny
76 Wankiewicz Bogdan Powiat Wałecki Publiczny (JST)
77 Wojdyło Andrzej Firma "Lucyna"  Gospodarczy
78 Wojdyło Lucyna Osoba fizyczna Społeczny
79 Wrzesiński Grzegorz Hurtownia ATU Gospodarczy
80 Głodek Małgorzata Gmina Złocieniec Publiczny (JST)
81 Zduńczyk Katarzyna Budynek Letniskowy "Pod Dębem"  Gospodarczy
82 Tomasz Łajczak Stowarzyszenie Turystyczno-Wędkarskie "Wędkarskie Opowieści" Społeczny
83 Przemysław Radzewicz osoba fizyczna Społeczny
84 Piotr Letki Gospodarstwo Rybacko-Wędkarskie Gospodarczy
85 Wioleta Szczecińska osoba fizyczna Społeczny
86 Renata Borowczyk osoba fizyczna Społeczny
87 Rzeźniewska Sylwia Kancelaria radcy prawnego gospodarczy
88 Zbigniew Tymecki osoba fizyczna gospodarczy
89 Samolczyk Paulina  OSP Człopa społeczny
90 Słomka Maciej "Progress" Maciej Słomka gospodarczy
91  Tomasz Danielewski Tomasz Danielewski  gospodarczy
92 Aneta Olszacka osoba fizyczna społeczny
93 Zacharzewski Krzysztof osoba fizyczna społeczny
94 Ślimko Emilia Stowarzyszenie Osada Możliwości społeczny
Czytany 17321 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 maja 2024 14:40

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo