LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

West is the Best

West is the Best (Aplikacja MAT)

Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" zaprasza na wystawę historii Wędkarstwa i Rybactwa w Złocieńcu, która trwać będzie od 11 do 30 stycznia 2022 r.  Wystawa została zrealizowana w ramach…
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Złocienieckiej Wystawy Wędkarskiej pn. "Historia wędkarstwa i rybactwa w Złocieńcu" , zrealizowanej w ramach Programu "Działaj Lokalnie".
Dzieje się ! :) Nasi Beneficjenci konkursu Działaj Lokalnie rozpoczęli pierwsze prace z realizacją projektu pn. "Tworzymy ogród i ścieżkę sensoryczną".  
poniedziałek, 28 czerwca 2021 11:52

Wyniki konkursu Działaj Lokalnie

Napisał

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnestwo Drawy z Liderem Wałeckim" informuje o wynikach konkursu "Działaj Lokalnie" 2021 r. Konkurencja była bardzo duża: na 31 wniosków wybrano 17 , Komisji było bardzo trudno wybrać wnioski wśród tak wspaniałych pomysłów do realizacji, wygrały te wnioski, które pokazały działania na rzecz dobra wspólnego.

Program „Działaj Lokalnie” dofinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Edycja konkursu "Działaj Lokalnie" 2021 dofinansowana jest również z środków gmin: Czaplinek, Drawno, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Mirosławiec, Wierzchowo i Złocieniec.

dzialaj lokalnie logo

Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach trwającego konkursu "Działaj Lokalnie" w dniu 25 maja 2021 r. o godz. 12.00-13.00
Ośrodek Działaj Lokalnie: Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" zaprasza na szkolenia i konsultacje :)
piątek, 30 kwietnia 2021 13:32

Ogłaszamy Konkurs "Działaj Lokalnie"

Napisał

Ośrodek "Działaj Lokalnie" ogłasza konkurs "Działaj Lokalnie". Regulamin Lokalnego Konkursu Grantowego "Działaj Lokalnie 2021" i wniosek  dostępny w załączniku (wnioski składamy tylko i wyłącznie w generatorze).

dzialaj lokalnie logo

wtorek, 20 kwietnia 2021 13:31

Konkurs "Działaj Lokalnie"

Napisał

Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" informuje, że już wkrótce będzie ogłoszony konkurs "Działaj Lokalnie"-14 maja do 16 maja 2021 r.

NIe Przegap konkursu Działaj lokalnie 1 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" przedstwia wyniki konkursku Działaj Lokalnie: Podczas spotkania Rada oceniła wnioski i przyznała punkty.

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”.  Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Drawskiego. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gmin: Czaplinek, Drawno, Drawsko Pomorskie, Wierzchowo, Złocieniec.

Wszystkim Grantobiorcom serdecznie gratulujemy!

dzialaj lokalnie logo

Strona 1 z 3

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo