LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

ostrowice n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

Ocena Wniosków

Aplikacja do elektronicznej oceny wniosków.

poniedziałek, 14 maja 2018 11:55

Piknik nad Odrą

Napisane przez

W dniach 12-13 maja 2018 r. na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbył się doroczny PIKNIK NAD ODRĄ. Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” na swoim stoiku prezentowało ofertę turystyczną naszego obszaru czyli Pojezierzy Drawskiego i Wałeckiego.

Wały Chrobrego w Szczecinie wypełniły dziesiątki wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzających. Według organizatorów imprezę odwiedziło ok. 60 tys. zwiedzających. Piknik nad Odrą to niewątpliwie największa impreza targowa w naszym województwie i jedna z największych i najważniejszych imprez tego typu w Polsce. Wiele osób pytało o możliwości odwiedzenia naszego ternu działania w szczególności w zakresie turystyki rowerowej. Dla nas była to również okazja do zapraszania gości z innych miast do udziału imprezach, które maja się obywać na terenie działania naszego Stowarzyszenia.
Oprócz Targów Turystycznych MARKET TOUR, w których brało udział nasze Stowarzyszenie, w ramach Pikniku odbywały się także Targi Żywności i Produktów Ekologicznych ORGANIC oraz wiele imprez towarzyszących, m.in. festiwal foodtracków, wielkie gotowanie czy piknik rodzinny.

 

Czytany 1211 razy

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo