LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

ostrowice n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

Ocena Wniosków

Aplikacja do elektronicznej oceny wniosków.

wtorek, 16 października 2018 14:18

100 tysięcy premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Napisane przez

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku  wraz z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Szczecinku serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne  pn.: „100 tysięcy premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”, które odbędzie się 24 października br. o godz. 11:00,  w sali narad nr 402 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków 

o przyznanie pomocy w postaci 100 tysięcy bezzwrotnej premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej finansowanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
W aktualnym naborze do wykorzystania jest kwota 1,98 mld zł. Wnioski można składać
w terminie od 15 października 2018 r. do 13 listopada 2018 r

Celem spotkania jest omówienie:

  • warunków i trybu przyznawania pomocy na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • zasad obowiązujących w aktualnym naborze wniosków;
  • sposobu oceny złożonych wniosków;
  • dokumentacji konkursowej stanowiącej podstawę do ubiegania się o przyznanie pomocy: wniosek o dofinansowanie, biznesplan, załączniki do wniosku.
  • Ponadto zostaną przedstawione informacje o naborach wniosków w planowanych na rok 2019 działaniach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Spotkanie skierowane jest do:
 rolników, domowników rolnika (syn, córka), małżonków rolnika, którzy m.in. podlegają ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie, nieprzerwanie co najmniej od 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy;
 beneficjentów albo małżonków beneficjenta poddziałania "Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi".

Spotkanie prowadzone będzie przez Doradcę Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Szczecinku oraz Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 14:00.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47)  lub elektroniczne (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 23.10.2018 r. do godz. 15:00.

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.

Organizator spotkania informacyjnego:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
Ul. Warcisława IV 16
78 – 400 Szczecinek
Tel.: 94 372 92 50 lub 94 372 92 47, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaprasza zespół LPI:
Małgorzata Kucharska - Kazirod
Joanna Radomska
Katarzyna Śmiechowska

Czytany 545 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 października 2018 14:22

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo