LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

ostrowice n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

Ocena Wniosków

Aplikacja do elektronicznej oceny wniosków.

poniedziałek, 19 czerwca 2017 14:52

Rajd na wyspie Ostrów

Napisał

W dniu 18 czerwca 2017 roku na wyspie Ostrów na jeziorze Siecino w gminie Złocieniec odbyła się impreza dla mieszkańców obszaru LSR oraz członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim".  W ramach imprezy odbyły się zawody spinningowe, zadaniowy rajd pieszy oraz prelekcja o możliwości pozyskania funduszy z PROW 2014-2020 i PO „RYBACTWO I MORZE” 2014-2020.

Ciekawe stoisko przygotowała Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, oddział terenowy w Złocieńcu. Poza bogato ilustrowanymi materiałami o przyrodzie naszego regionu, najmłodsi mogli ułożyć piękne  puzle. W zawodach spinningowych zwyciężył  Bogumił Nowakowski. Złowił on szczupaka o wadzę 2.40 kg. Specjalne gratulacje należą się  zdobywcy trzeciego miejsca, Miłoszowi Przybysz, który  swojego  złowionego  szczupaka  uwolnił. Brawo za postawę. Wędkarzom nagrody wręczył główny sędzia zawodów Tomasz Łajczak, przedstawiciel Stowarzyszenia Turystyczno-Wędkarskiego „Wędkarskie Opowieści” ze Złocieńca. W  pieszym rajdzie zadaniowym dookoła wyspy Ostrów wzięło udział kilka drużyn.  Zwycięska drużyna w składzie Marzena Dera, Maksymilian Głowacki i Marta Rychlewska-Baran jako jedyna zebrała komplet punktów. Gratulujemy wiedzy o naszym regionie.  Członkowie trzech pierwszych drużyn otrzymali cenne nagrody. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowano poczęstunek – smaczny bigos oraz kiełbaski  na gorąco.  Na koniec spotkania chętni wysłuchali prelekcji o możliwości pozyskania funduszy z PROW 2014-2020 i PO „RYBACTWO I MORZE” 2014-2020. Wszystkim dziękujemy za udział. Każdy uczestnik rajdu oraz zawodów spinningowych otrzymał pamiątkową kamizelkę odblaskową.

wiz

Czytany 1554 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 czerwca 2017 08:32

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo