LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

ostrowice n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

Ocena Wniosków

Aplikacja do elektronicznej oceny wniosków.

środa, 19 kwietnia 2017 09:03

Konsultacje przed naborami.

Napisał

W dniach od 3 do 13 kwietnia 2017 roku pracownicy biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim"  przeprowadzili w 11 gminach objętych Lokalną Strategią Rozwoju szereg konsultacji przed  kolejnymi, ogłoszonymi już, naborami wniosków o dofinansowanie w ramach  poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przypominamy, iż wnioski o dofinansowanie na trzy działania: „Rozwijanie działalności gospodarczej”, „Promowanie obszaru LSR” I „Zachowanie dziedzictwa lokalnego” przyjmowane będą w biurze LGD od dnia 20 kwietnia 2017 roku do dnia 19 maja 2017 roku. Szczegóły warunków przyznania pomocy w ogłoszeniach naborów na naszej stroni internetowej www.partnerstwodrawy.pl .

W marcu 2017 roku ukazał się kolejny numer naszego bezpłatnego kwartalnika – gazety „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”. W gazecie poza ciekawymi informacjami z naszego regionu zamieściliśmy także ogłoszenia o naborach wraz z pomocnymi informacjami. Gazeta dostępna jest w gminnych punktach informacji turystycznej oraz w naszym biurze. Zapraszamy do lektury.

Informujemy, iż ciągłe doradztwo w sprawach wniosków o dofinasowanie prowadzone jest biurze LGD w Złocieńcu, ul. Stary Rynek 6, codziennie w dni powszednie od 8.00 do 15.00 oraz biurze Stowarzyszenia „Lider Wałecki” w Wałczu, ul. Dąbrowskiego 6 w każdą środę i czwartek w godzinach od 8.00 do 14.00. Telefoniczne konsultacje pod nr 94 372 0325. Korespondencję elektroniczną w tych sprawach prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytany 820 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 kwietnia 2017 09:30

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo